Video

VIDEO

Ne Shtepine Tone 17maj. Dr Panajot Papa

Intervista e Dr. Panajot Papa në emisionin e mëngjesit Në Shtëpinë Tonë - Top Channel. Ndiqeni nesër paradite, diten e diel 22-Maj.

Posted by Klinika DIVA on 21.05.2016
Drejtor I “ DIVA Kirurgji Estetike” Dr. Panajot Papa i ftuar ...

Drejtor I “ DIVA Kirurgji Estetike” Dr. Panajot Papa i ftuar në Agon Channel Albania "Surpriza Je Ti" për të folur për Botoxin.Botoxi mund të përdoret edhe për arsye mjekësore tek iperidrosa (djersitje) e sketullave, e duarve dhe e këmbëve duke ndihmuar nga ana psikologjike njerëzit për një problem që vuan 2 % e popullsisë.

Posted by Klinika DIVA on 28.04.2015
Bashkëpunëtorët tanë nëpër Europë!

Bashkëpunëtorët tanë nëpër Europë! Profesionalizmi është arma jonë më e fortë.

Posted by Klinika DIVA on 21.11.2015
Dr. Panajot Papa Drejtori i "DIVA Kirurgji Estetike" i ftuar s...

Dr. Panajot Papa Drejtori i "DIVA Kirurgji Estetike" i ftuar sërisht në AGON CHANNEL ITALIA duke folur për Rinoplastikën Rimodelimin e hundës

Posted by Klinika DIVA on 24.06.2015
Dr. Panajot Papa Drejtori i përgjithshëm i klinikës " DIVA Kir...

Dr. Panajot Papa Drejtori i përgjithshëm i klinikës " DIVA Kirurgji Estetike" i ftuar në Albanian Screen TV flet për zmadhimin e gjirit, e cila është një ndërhyrje që mundëson përmirësimin e harmonisë trupore të femrës nëpërmjet rritjes së vëllimit të gjirit. Ditët e sotme, zmadhimi i gjirit është një nga ndërhyrjet plastike më të përhapura në botë. Kjo kërkesë gjithnjë në rritje vjen nga dëshira e pacienteve për të rritur vëllimin ose për të ndryshuar formën e gjirit për arsye estetike.

Posted by Klinika DIVA on 03.05.2015
Alexandrite laser, DIVA

Posted by Klinika DIVA on 18.12.2016

Këshilla e Sharon Stone për trajtim me Skinbooster dhe Acid Ialuronik! Në klinikën Diva bëhet realitet!

Posted by Klinika DIVA on 23.05.2017
Laser, Diva

Posted by Klinika DIVA on 03.12.2016
Profesor Doktor Roy De Vita me fame boterore, Specialist ne Ki...

Profesor Doktor Roy De Vita me famë botërore, Specialist në Kirurgji Plastike, Rikonstruktive dhe Estetike, Shefi i spitaleve Regina Elena dhe San Gallicano në Romë dhe Dr. Panajot Papa, drejtor i Klinikes Diva. Të ftuar në emisionin Në Shtëpinë Tonë.

Posted by Klinika DIVA on 16.03.2016
Më të mirët në Kirurgjinë Estetike

Asgjë nuk është e pamundur... Më të mirët në Kirurgjinë Estetike!

Posted by Klinika DIVA on 30.11.2015
Prof. Roy De Vita e il Dott. Panajot Papa, ospiti nella TV Alb...

Prof. Roy De Vita Specialista in Chirurgia Plastica, Ricostruttiva ed Estetica, Primario dell'Istituto Regina Elena di Roma e il Dott. Panajot Papa Specialista in Chirurgia Plastica, Ricostruttiva ed Estetica, ospiti nella TV Albanese Top Channel.

Posted by Klinika DIVA on 16.03.2016
Dr. Panajot Papa Drejtori I " DIVA Kirurgji Estetike" i ftuar ...

Dr. Panajot Papa Drejtori I " DIVA Kirurgji Estetike" i ftuar sërisht në AGON CHANNEL ITALIA duke folur për Zmadhimin e Vitheve, Botox, Acid ialuronik

Posted by Klinika DIVA on 28.05.2015
Drejtori I Klinikës DIVA Kirurgji Estetike” Dr. Panajot Papa ...

Drejtori I Klinikës DIVA Kirurgji Estetike” Dr. Panajot Papa I ftuar në TVSH për të folur për rigjenerimin e fytyrës me Lazer Co2 Fraxel dhe për mjekësinë estetike.

Posted by Klinika DIVA on 18.05.2015
Dr. Panajot Papa in Agon Channel

Dr. Panjot Papa ospite Agon Channel Italia

Posted by Klinika DIVA on 29.03.2016
Klinika DIVA - Dr. Panajot Papa

Youth Has No Age

Posted by Klinika DIVA on 10.04.2016
Lazer Alexandrit per heqjen definitive te qimeve! Vetem ne kli...

Për më shumë info na kontaktoni: 067 260 0000

Posted by Klinika DIVA on 10.06.2017
Pasdite ne Top Channel - Prof. Dr. Charles Randquist Dhe Prof....

Prof. Dr. Charles Randquist Dhe Prof. Dr. Panajot Papa, ne Pasdite ne Top Channel, duke diskutuar per kirurgjine estetike cilesore. PJESA 2

Posted by Klinika DIVA on 13.10.2016
Intervista ne Wake Up - Dr. Panajot Papa

Dr. Panajot Papa i ftuar tek WakeUp në Top Channel për të folur për operiacionet e Kirurgjisë Plastike.

Posted by Klinika DIVA on 26.02.2016

La tua Bellezza è la nostra Passione.

Posted by Klinika DIVA on 27.11.2015
Dr. Panajot Papa pjese e ekipit te newbreast.eu

Dr.Papa pjese e ekipit te newbreast.euRoli i kirurgut plastik ne tumorin e gjirit

Posted by Klinika DIVA on 17.10.2015
Profesionistët Kirurgjisë Plastike

Para se ti besoni veten tuaj një Kirurgu Plastik, duhet të mirë informoheni mbi profesionalizmin e tij si dhe mbi cilësinë e produkteve që ai përdor.

Posted by Klinika DIVA on 13.02.2016
Drejtori i klinikës "DIVA" i ftuar në TVSH

Drejtori i klinikës "DIVA" i ftuar në TVSH për të folur rreth kirurgjisë estetike.

Posted by Klinika DIVA on 15.11.2015
People in Life - Dr Panajot Papa

Emisioni People in Life në Kliniken Diva me Dr. Panajot Papa.

Posted by Klinika DIVA on 18.04.2016

La tua Bellezza è la nostra Passione.

Posted by Klinika DIVA on 27.11.2015
WhatsApp WhatsApp